Nic není nemožné - pro Váš domov...


Osm důvodů pro nákup

  1. Čistší, průzračnější a chutnější voda - to je něco, čeho si okamžitě všimnete, snadno to pochopíte a oceníte.
  2. Lepší kvalita vody - efektívním způsobem odstraňuje více než 140 různých kontaminantů a ničí více než 99,99% bakterií a vírů přenášených vodou.
  3. Prokázaný výkon - NSF International testovala a certifikovala vodní filtr eSpring s tím, že snižuje obsah zdraví nebezpečných kontaminantů účinnějí, než jakýkoliv dosud certifikovaný systém založený na uhlíkovém bloku a ultrafialové lampě.
  4. Jedinečná, pokročilá technologie - eSpring je prvním systémem, který kombinuje patentovanou kombinaci uhlíkového bloku a technologie ultrafialové lampy spolu s pokročilým elektronickým monitorováním.
  5. Máme za sebou léta výzkumu - 20 let výzkumu z oblasti technologie čištění vody. Více než 270 patentů, již schválených, nebo čekající na schválení, a to po celém světě.
  6. Více pohodlí - na rozdíl od balené vody nebo filtru v podobě džbánu může vodní filtr eSpring pokrýt veškerou denní spotřebu pitné vody a vody na vaření pro průměrnou rodinu, a to podle potřeby a přímo z kohoutku.
  7. Méně údržby - některé systémy vyžadují výměnu filtru jednou za měsíc, nebo častějí. eSpring však může poskytnout dostatek vody pro šestičlennou rodinu až na jeden rok - celkem 5.000 litrů - než je třeba kazetu vyměnit.
  8. Vyšší hodnota - vodní filtr eSpring poskytuje vynikající výkon a pohodlí, naklady na čištění jsou ve skutečnosti nižší, než u mnoha jiných systémů.